Persepolis Security & Sentinel Systems
سیستم های ایمنی و حفاظتی تخت جمشید "طراح و مجری انواع سیستم های دوربین مدار بسته (cctv) ، اعلام حریق و اعلام سرقت اماکن"

دانلود نرم افزار طراحی سیستم های دوربین مدار بسته - Free Download CCTV Design Software

نوشته شده در تاریخ : یکشنبه 21 آذر 1389   09:49 ب.ظ

نوع مطلب :مقالات آموزشی ،

برای دانلود این نرم افزار روی عکس زیر کلیک کنید و برای جزئیات بیشتر درباره آن به ادامه مطلب بروید.

جهت اجرای استاندارد و درست یک سیستم مدار بسته نیاز به محاسبات مهندسی خاصی می باشد.
متاسفانه به دلیل وجود روابط ریاضی سنگین و فرمول های پیچیده در محاسبات این سیستم ها اکثر مجریان و طراحان پروژه های نظارتی در داخل کشور از چنین محاسباتی استفاده ننموده و فقط از روی تجربه اقدام به طراحی، اجرا و تهیه تجهیزات مورد نیاز می نمایند.این امر موجب انتخاب نادرست ابزارهای مورد نیاز از جمله دوربین،هارد دیسک،کارت گرافیک،کارت دی وی آر،استند الون و دوربین تحت شبکه (آی پی) خواهد شد که در پی آن صرف هزینه های هنگفتی به بار خواهد آمد...


Download CCTV Design Tool
با کمک نرم افزار زیر شما قادر خواهید بود بدون استفاده از روابط ریاضی پیچیده و تنها از طریق جایگذاری داده های مورد نیاز در طراحی،سایر فاکتورهای مورد نظر را به راحتی بدست آورده و عملاً از آنها استفاده نمایید و با انتخاب درست و علمی تجهیزات مورد نیاز از صرف هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.


PSSS


در این نرم افزار شما میتوانید با قرار دادن ابعاد مکان مورد نظر و حداکثر ارتفاع اشیائی که قصد دارید آنها را از طریق دوربین مورد نظارت قرار دهید،فاصله کانونی لنز ، سایز سنسور دوربین و زوایای چرخش دوربین در جهت افقی و عمودی را تعیین نموده و با روشی کاملاً مهندسی و حساب شده اقدام به تهیه دوربین های مورد نیاز و نصب پایه های آن در مکان و ارتفاع مورد نظر بنمایید.
 با کمک این نرم افزار قادر خواهید بود با توجه به ابعاد مکان و ارتفاع اشیاء بهترین ارتفاع و زاویه را جهت نصب دوربین با حداکثر قابلیت دیدبانی و حذف نقطه کور تا بیشترین حد ممکن بدست آورید.
 
در این نرم افزار شما قادر به تعریف محیط و دوربین به تعداد نامحدود خواهید بود.


PSSS


از قابلیت های منحصر به فرد دیگر این نرم افزار میتوان به محاسبات دقیق فاکتور های زیر نسبت به یکدیگر اشاره نمود :
- تعیین مقدار هارد دیسک مورد نیاز جهت ضبط تصاویر
- تعیین مقدار پهنای باند مورد استفاده
- تعیین تعداد فریم های مورد نیاز جهت ضبط تصاویر با سرعت واقعی و یا غیر واقعی
- تعیین حجم اطلاعات هر فریم از تصویر
- تعیین سایز ابعادی و رزولیشن تصاویر
- تعیین فرمت ضبط تصاویر
- تعیین تعداد روزهای مورد نیاز جهت ضبط
- تعیین تعداد دوربین
با قرار دادن هر یک از فاکتور های بالا میتوان سایر فاکتورهای دیگر را نسبت به داده های خود بدست آورد.به عنوان مثال اگر شما در سیستم خود دارای یک هارد دیسک به حجم 300 گیگا بایت باشید و در نظر دارید تصاویر 4 دوربین را همزمان به مدت 30 روز ضبط نمایید نرم افزار شما را راهنمایی مینماید که تصاویر را با چه ابعادی،چه فرمتی و با چه تعداد فریمی ضبط نمایید تا بتوانید بهترین بازدهی را از هارد دیسک مورد نظر داشته باشید.
با کمک این اطلاعات شما قادر خواهید بود بهترین کارت دی وی آر و یا دوربین تحت شبکه مورد نیاز خود را از نظر مشخصات فنی تعیین نموده و نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.
در این بخش از نرم افزار نیز شما قادر به تعریف تعداد نامحدود دوربین خواهید بود.
طراحی نرم افزار فوق بسیار روان و به گونه ای است که جهت استفاده و کاربری آن نیاز به هیچگونه آموزش و راهنمایی نخواهید داشت و براحتی با محیط کار آن آشنا خواهید شد.نوشته شده توسط: PSSS


برچسب ها: CCTV، دوربین مدار بسته، نرم افزار طراحی،
دنبالک ها: JVSG ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات